Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Młoda Polska Filharmonia
Yigal Meltzer — trąbka
Natalia Karaszewska — flet
Karolina Bober — klarnet
Dominik Karaszewski — waltornia
Magdalena Laskowska — fagot
Adam Klocek — dyrygent
Johann Nepomuk Hummel (1778–1837) — Koncert Es-dur na trąbkę i orkiestrę (1803)
Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) — Symfonia koncertująca Es-dur na flet, klarnet, waltornię i fagot, KV 297b; w oryginale na flet, obój, waltornię i fagot (1778)
Ludwig van Beethoven (1770–1827) — Symfonia nr 3 Es-dur ‚Eroica’, op. 55 (1803)
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Eugen Indjic — fortepian
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Mazurek nr 3 cis-moll, op. 50 (1841–1842)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Mazurek nr 4 b-moll, op. 24 (1833–1836)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Mazurek nr 3 cis-moll, op. 63 (1846)
Robert Schumann (1810–1856) — 18 Davidsbündlertänze, op. 6 (1837)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Ballada nr 1 g-moll, op. 23 (1831)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Impromptu nr 2 Fis-dur, op. 36 (1839)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Impromptu nr 3 Ges-dur, op. 51 (1842)
Fryderyk Chopin (1810–1849) — Scherzo nr 2 b-moll, op. 31 (1935–1837)
Klub Peweks, ul. Centralna 1
Ralph Kaminski — wokal
My Best Band In The World:
Agnieszka Bigaj — pianino, wokale
Paweł Izdebski — gitary, wokale
Piotr Lewańczyk — gitara basowa, moog, wokale
Michał Piotrowski — perkusja, wokale
Magdalena Laskowska — skrzypce, wokale
Katarzyna Sylla — skrzypce, wokale
Kuba Jakubowski — wiolonczela, wokale
Repertuar własny: artystyczny pop
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Łukasz Pawlik — fortepian, instrumenty klawiszowe
Dawid Główczewski — saksofony
Paweł Pańta — gitara basowa
Cezary Konrad — perkusja
Repertuar własny: jazz, fusion
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
SWIERNALIS
Paweł Swiernalis — wokal, gitara, stompbox, looper
Szymon Siwierski — klawisze, klarnet
Repertuar własny: glam/post-rock
RYKARDA PARASOL
Rykarda Parasol — wokal, gitara
Miłosz Wośko — instrumenty klawiszowe, akordeon
Robert Rasz — perkusja, instrumenty perkusyjne
Repertuar własny: rock noir, folk amerykański
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Piotr Sałajczyk — fortepian
Krzysztof Lasoń — skrzypce
Agnieszka Lasoń — skrzypce
Elżbieta Mrożek-Loska — altówka
Stanisław Lasoń — wiolonczela
Grażyna Bacewicz (1909–1969) — Kwintet fortepianowy nr 1 (1952)
Aleksander Lasoń (ur. 1951) — Muzyka kameralna nr 1 ‚Stalowowolska’ (1974-78)
Juliusz Zarębski (1854–1885) — Kwintet fortepianowy g-moll, op. 34 (1885, opubl. 1931)
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Kapela Maliszów
Orkiestra Smyczkowa UMFC
Adam Klocek — dyrygent
Paweł Przezwański, Nikolet Burzyńska — orkiestracja utworów
Repertuar własny: muzyka tradycyjna
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Shaun Booker — śpiew
Jonn Del Toro Richardson — gitara
Lenny Paul Fatigati — bas
Ryan Jewell — perkusja
Repertuar własny: blues
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, sala widowiskowa, ul. Wojska Polskiego 4
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej
Emanuel Salvador — skrzypce
Adam Klocek — dyrygent
Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) — Symfonia nr 4 D-dur, K. 19 (1765)
Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) — Koncert skrzypcowy nr 5 A-dur, K. 219 (1775)
Nikolet Burzyńska (ur. 1989) — ‚Migot’ na orkiestrę kameralną (2016) — PRAWYKONANIE